Stomatologia dziecięca - profilaktyka przeciwpróchnicza


Każdy pacjent jest wyjątkowy - w szczególni jednak ci najmłodsi, bowiem to w okresie dzieciństwa kształtują się praktyki młodego człowieka w kontekście dbałości o zdrowie i higienę jamy ustnej. Pamiętając o tym, nasz gabinet stomatologiczny zapewnia wyjątkową opiekę stomatologiczną dzieciom w każdym wieku, od wczesnego dzieciństwa do dorosłości.

Stomatologia dziecięca – pełna uśmiechu i zaangażowania!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy bezkonkurencyjnym zespołem stomatologów, jeśli chodzi o zapewnianie wysokiej jakości opieki dentystycznej dla dzieci. Wszystkie nasze usługi stomatologiczne, w tym profilaktyka przeciwpróchnicza u dzieci realizowane są w przyjaznym dla małego pacjenta środowisku bezpiecznym, przyjaznym i rodzinnym.

Zapraszamy do skorzystania z oferty na:
  • lakowanie zębów stałych
  • lakierowanie zębów
  • kolorowe wypełnienia, zachęcające dzieci do leczenia zębów

Filozofia naszej praktyki stomatologii dziecięcej polega nie tylko na skupianiu się wyłącznie na zębach, ale na traktowaniu dziecka jako całości. Stąd, naszym celem jest stworzenie dziecku pozytywnego doświadczenia w gabinecie stomatologa, które doprowadzi do posiadania zdrowych zębów, a także sprawi, iż maluch nie będzie się bał wizyt dentystycznych – a wręcz przeciwnie sam będzie przypominać rodzicom o regularnej kontroli jamy ustnej. To przyniesie długoterminowe owoce i wykluczy pojawienie się zaawansowanych problemów z uzębieniem.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych praktyk, bądź też poznać szczegóły na temat tego jak wygląda profilaktyka przecipróchnicza u dzieci w naszym gabinecie – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13