Zakres usług

Stomatologia zachowawcza

Dział stomatologii koncentrujący się na działaniach skierowanych w stronę próchnicy – najczęściej spotykanej choroby zębów. Mając świadomość poważnych skutków nieleczenia tej dolegliwości - w naszym gabinecie dbamy o zapewnienie kompleksowych usług stomatologicznych, ukierunkowanych nie tylko na samo leczenie skutków próchnicy, ale przede wszystkim zapobieganie jej występowaniu.

Protetyka stomatologiczna

Specjalistyczna gałęź stomatologii oparta na uzupełnianiu zębów, dziąseł i kości szczęki. Dentysta może kierować swoich pacjentów do wyspecjalizowanego protetyka z wielu powodów, najczęściej jednak usługi tego rodzaju są używane do celów kosmetycznych i naprawczych.

Stomatologia dziecięca - profilaktyka przeciwpróchnicza

Każdy pacjent jest wyjątkowy - w szczególni jednak ci najmłodsi, bowiem to w okresie dzieciństwa kształtują się praktyki młodego człowieka w kontekście dbałości o zdrowie i higienę jamy ustnej. Pamiętając o tym, nasz gabinet stomatologiczny zapewnia wyjątkową opiekę stomatologiczną dzieciom w każdym wieku, od wczesnego dzieciństwa do dorosłości.

Stomatologia kosmetyczna

Stomatologia estetyczna realizowana w naszym gabinecie obejmuje szeroki zakres procedur, których nadrzędnym celem jest poprawa wyglądu zębów. Naszą misją jest dążenie do utrzymania zdrowych i mocnych zębów pacjentów, przy jednoczesnym zapewnieniu, że ich wygląd będzie również brany pod uwagę. Stomatologia estetyczna i kosmetyczna to jedna z naszych mocnych stron - to dziedzina stomatologii, w której naprawdę się wyróżniamy i ufamy, że Państwo również zechcą się o tym przekonać!

Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego

Ultradźwiękowe czyszczenie zębów polega na usuwaniu złogów (kamienia nazębnego) z ich powierzchni za pomocą wibracji o wysokiej częstotliwości, aktywowanej za pomocą przyrządu stomatologicznego. Za pomocą stałego strumienia wody likwiduje się wszelki ewentualny dyskomfort, równocześnie wypłukując wszelkie zanieczyszczenia, które mogą się wytworzyć w ustach podczas procesu.

Szyny relaksacyjne - miękkie i twarde

Z myślą o świadczeniu kompleksowych usług stomatologicznych zadbaliśmy również o to, by w naszym gabinecie nie zabrakło rozwiązań wspierających niwelowania wad zgryzu, z naciskiem na bruksizm. W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnych szyn relaksacyjnych.

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13