Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego


Ultradźwiękowe czyszczenie zębów polega na usuwaniu złogów (kamienia nazębnego) z ich powierzchni za pomocą wibracji o wysokiej częstotliwości, aktywowanej za pomocą przyrządu stomatologicznego. Za pomocą stałego strumienia wody likwiduje się wszelki ewentualny dyskomfort, równocześnie wypłukując wszelkie zanieczyszczenia, które mogą się wytworzyć w ustach podczas procesu.

Dlaczego ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego jest lepsze niż klasyczne?

Ultradźwiękowe czyszczenie zębów jest bezpieczniejszym i skuteczniejszym sposobem profesjonalnego usuwania kamienia nazębnego z wielu powodów. W naszym gabinecie proces ten realizuje się bezpiecznie, szybko i łatwo - usuwając płytkę nazębną w obszarach, które zwykle byłyby niemożliwe do oczyszczenia za pomocą tradycyjnych procedur ręcznych.

Poza tym jest to sposób:
  • pozbawiony bólu - nawet w przypadku bardzo wrażliwych zębów!
  • szybszy niż tradycyjna metoda ręczna - dzięki temu całe doświadczenie jest mniej stresujące i czasochłonne.

Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego w naszym gabinecie stomatologicznym jest szybsze, bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż jakakolwiek inna metoda czyszczenia. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat – zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością nasi dentyści odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wszystkie wątpliwości.

Oferujemy Państwu z największą przyjemnością łatwiejszy sposób na lśniący uśmiech! Ultradźwiękowe czyszczenie zębów realizowane w naszym gabinecie dentystycznym w Bielsku-Białej pozwala usunąć jeszcze więcej kamienia nazębnego w krótszym czasie. Zachęcamy do skorzystania z tej nowoczesnej metody.

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13