Szyny relaksacyjne - miękkie i twarde


Z myślą o świadczeniu kompleksowych usług stomatologicznych zadbaliśmy również o to, by w naszym gabinecie nie zabrakło rozwiązań wspierających niwelowania wad zgryzu, z naciskiem na bruksizm. W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnych szyn relaksacyjnych.

Szyny relaksacyjne – dostosowane do potrzeb

Wiemy, iż najważniejsze w zastosowaniu szyn relaksacyjnych jest ich idealne dopasowanie do szczęki pacjenta, stąd nasz gabinet dentystyczny gwarantuje indywidualne dopasowanie szyn – zarówno typu twardego, jak i miękkich. Dzięki temu ich działanie może wykazywać maksymalną skuteczność.

Oferowane przez nas szyny relaksacyjne ponadto:
  • stosujemy w odniesieniu do wad zgryzu, ale i urazów zębowych
  • dostosowane są pod względem poziomu twardości do rodzaju schodzenia
  • są odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w użytkowaniu


Posiadamy spore doświadczenie w oferowaniu nakładek, stąd mogą mieć Państwo pewność iż dobierzemy najbardziej odpowiedni okres ich noszenia – w oparciu o indywidualne potrzeby. Dbamy o to, by dostarczane przez nas szyny relaksacyjne w żaden sposób nie podrażniały dziąseł ani nie naruszały ich struktury. Dzięki temu też żaden z naszych pacjentów nie będzie miał problemu z ich ściąganiem bądź zakładaniem.

Jeśli tylko mają Państwo dodatkowe pytania w odniesieniu do tej naszej usługi – jesteśmy do dyspozycji. Zależy nam na pełnym zrozumieniu wszelkich stosowanych w naszym gabinecie praktyk przez naszych pacjentów – aby każdy miał pewność, iż wybierając nasz bielski gabinet stomatologiczny podejmuje najlepszą decyzję.

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13