Stomatologia zachowawcza


Stomatologia zachowawcza to dział stomatologii koncentrujący się na działaniach skierowanych w stronę próchnicy – najczęściej spotykanej choroby zębów. Mając świadomość poważnych skutków nieleczenia tej dolegliwości - w naszym gabinecie dbamy o zapewnienie kompleksowych usług stomatologicznych, ukierunkowanych nie tylko na samo leczenie skutków próchnicy, ale przede wszystkim zapobieganie jej występowaniu.
W ramach leczenia zachowawczego zapewniamy m.in. usługi takie jak:
  • wypełnienia światłoutwardzalne
  • leczenie w znieczuleniu
  • oczyszczanie zębów
  • leczenie kanałowe

Gabinet Pietras w Bielsku-Białej
Dlaczego to do nas warto się wybrać na leczenie zachowawcze?

Przede wszystkim zapewniamy o całkowicie bezbolesnym leczeniu ubytków – przy użyciu nowoczesnych metod i środków znieczulających o wysokiej skuteczności. Dla maksymalnej efektywności podejmowanego leczenia korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów światłoutwardzalnych. Są one sposobem leczenia trwałym, ale co jest nie mniej ważne – także i estetycznym.

Wyróżnia nas również:
  • przyjemna, pozbawiona stresu atmosfera
  • fachowe doradztwo
  • indywidualne podejście

Ponadto, naszym celem jest edukowanie w zakresie prawidłowej pielęgnacji uzębienia. Zależy nam na podniesieniu wśród Bielszczan świadomości na temat tego, jak wiele różnych schorzeń mogą powodować bakterie znajdujące się w jamie ustnej.

Piękny i zdrowy uśmiech to jedno, ale nie można zapominać o tym, że nawet pozornie mały problem, jakim jest próchnica – może mieć negatywny wpływ na zdrowie całego organizmu. Z naszym doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy Państwu gotowy sposób na niedopuszczenie do takiej sytuacji. Zapraszamy!

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13