Stomatologia kosmetyczna


Stomatologia estetyczna realizowana w naszym gabinecie obejmuje szeroki zakres procedur, których nadrzędnym celem jest poprawa wyglądu zębów.

Naszą misją jest dążenie do utrzymania zdrowych i mocnych zębów pacjentów, przy jednoczesnym zapewnieniu, że ich wygląd będzie również brany pod uwagę. Stomatologia estetyczna i kosmetyczna to jedna z naszych mocnych stron - to dziedzina stomatologii, w której naprawdę się wyróżniamy i ufamy, że Państwo również zechcą się o tym przekonać!

Dlaczego warto powierzyć wygląd swoich zębów w nasze ręce?

W naszym gabinecie pracuje doświadczony i wyszkolony zespół dentystów kosmetycznych, którzy mogą Państwu zaoferować szeroką gamę specjalistycznych zabiegów, aby każdy mógł się cieszyć jak najpiękniejszym uśmiechem – bez względu na to, jak w jakim stanie jest on obecnie.

Zapraszamy do nas – oferujemy w kontekście stomatologii kosmetycznej usługi takie jak:
  • korekta kształtu i koloru zębów
  • odbudowa złamanych zębów
  • wybielanie zębów

Oferujemy procedury stomatologiczne, które pozwolą uzyskać lepszy uśmiech w ciągu zaledwie kilku wizyt – i to niezależnie od tego, czy zęby muszą być uzupełnione, czy mają pogorszony wygląd z powodu pęknięcia lub ciemniejszego koloru.

Zabiegi wybielania zębów w naszym gabinecie pozwalają rozjaśnić zęby w widoczny sposób - a co najlepsze, sama procedura jest niezwykle prosta i bezinwazyjna. Dążymy do tego, by każdemu przywrócić piękny i zdrowy uśmiech, na co pozwala nam nasz nowoczesny asortyment i procedury stomatologii kosmetycznej zaprojektowane tak, aby odpowiadały potrzebom estetycznym każdego z pacjentów.

Kontakt

ul. Wiśniowa 7
Bielsko-Biała
śląskie 43-300

Rejestracja telefoniczna
33 815-86-91
604 17 14 08

Godziny pracy

Poniedziałek : 14-18
Wtorek : 9-13
Środa : 14-18
Czwartek : 9-13
Piątek : 9-13